BCAA

BCAA

 

Witam na stronie poświęconej zagadnieniu BCAA. BCAA jest aminokwasem, który ma rozgałęzione łańcuchy. Uznaje się, ale tylko teoretycznie, że mogą blokować przechodzenie wolnego tryptofanu do mózgu. Skutkiem tego procesu jest zmniejszenia wytwarzania serotoniny – neuroprzekaźnika. Przypuszcza się, że neuroprzekaźnik po części może być odpowiedzialny za rozwój zmęczenia przy długotrwałych i wytrzymałościowych wysiłkach, które mają charakter tlenowy. 

 

Ciekawostka

BCAA Complex 2200 to aminokwasy rozgałęzione, które są wytworzone w specjalnej technologii TIME RELASED. Niezbędne aminokwasy muszą dostać się do krwiobiegu, żeby stopniowo i powoli uwolnić swoją moc. Nie dochodzi do zmarnowania, ponieważ wszystko jest tak zaprogramowane, żeby maksymalnie wykorzystać składniki. BCAA Complex 2200 bierze się dwa, trzy razy dziennie. Pierwszy raz rano po przebudzeniu, drygi przed treningiem, a trzeci przed snem.

phonecard - forum bukmacherskie - Gabinety dentystyczne kraków a może dentysta dla dzieci Kraków - zakłady sportowe - india calling card - suplementy świnoujście - parkiet kraków - Kraków hotele - Kolonie nad morzem - Cracow guide